Duvar Yapımı

Betonarme İstinat Duvarı Yapımı

Dayanıklılığı ön plan'da tutan uzman ekiplerle ihtiyaçlarınıza uygun betonarme istinat duvarı yapımı bizim işimiz. İstinat duvarı yapım işleriniz için bizden hizmet alabilirsiniz.

Betonarme İstinat Duvarı Yapımı Süreçleri;

İstinat duvarı yapımı için yerinde profesyonel ekibimizle keşif yapılır ve ihtiyaç duyulan malzemeler belirlenir. İstinat duvarının uzun yıllar dayanması ve ilerde doğabilecek olumsuzluklara karşı en uygun materyaller seçilir. Yapılan fizibilite çalışmasından sonra maliyet analizi yapılıp, işin başlama ve bitiş tarihi kullanılacak malzemeler ve fiyat belirlenip sizlere teklif olarak sunulur. Karşılıklı anlaşma sağlandıktan sonra anlaşma şartlarına riayet edilerek belirlenen zaman zarfında istinat duvarı yapımı tamamlanır.

İstinat duvarı yapımı işi bir bahçe duvarı yapımı olarak görülmemelidir. İstinat duvarları gerek doğal şartlar gerekse kullanım şartlarının oluşturacağı deformasyonlara dayanıklı ve ergonomik olmak zorundadır. Bundan dolayı istinat duvarı ustasının tecrübeli olması önem arz etmektedir.

Kısaca Mims Yapı

Güçlenerek devam eden bir kalite ve güven geleneği oluşturan Mims Yapı, Türkiye’nin kalkınma dinamiklerine daima destek vermektedir.

Mims Yapı birçok başarıya imza atarak bugünlere ulaştı.... Devamı

Bizden Haberler

An International FirmJanuary 16, 2017
Modlife ProjectJanuary 16, 2017
Turnkey ProjectsJanuary 16, 2017

Bize Ulaşın

MIMS YAPI
Doğan Güreş Paşa Mh.
Güngören Sk. No:10/A KİLİS

+90 348 813 26 26 (pbx)

+90 532 574 57 38 (gsm)

info@mimsyapi.com

Bizi Takip Edin

Haber bültenimize kaydolun:

JoomShaper