Dekorasyon İşleri

İnşaat Dekorasyon İşleri denildiğinde akla bina yapım aşamasında iken binanın içinde bulunan daire veya ofislerin iç ve dış dekorasyon dizaynları gelmektedir.

Bu dizaynların nasıl ve ne şekillerde olması gerektiği konusu her ne kadar mimari bir iş olsa da, kullanılacak görsel malzemeler mimari dekorasyonun alanına girmektedir.

Bina yapım aşamasında uygulanacak dekorasyon oldukça önemli olmakla birlikte hem iç hem dış dekorasyon olarak titizlikle yapılması gereken uygulamaları içerisinde barındırmaktadır.

İnşaat dekorasyon konusu da en az iç dekorasyon kadar geniş yelpazeli bir konudur. Tüm alanların dekorasyonunu ilgilendirdiğinden kullanılacak malzemeler özenle seçilmeli ve üzerinde titizlikle çalışılmalıdır.

Bu işi yapabilmek için profesyonel bir yardım almak ve en son moda trendlerinden yararlanmak dekorasyonun yapılmasını kolaylaştıracak en önemli adım olacaktır.

İnşaat dekorasyon işleri için firmamızla bağlantıya geçtiğinizde sizlere sunacağımız farklı teklifler ve daha önce yaptığımız işlerin eskizlerini gördüğünüzde bizimle çalışmanın ne kadar doğru bir karar olduğunu kendiniz gözleriniz ile görme imkânına sahip olabilirsiniz.

Kısaca Mims Yapı

Güçlenerek devam eden bir kalite ve güven geleneği oluşturan Mims Yapı, Türkiye’nin kalkınma dinamiklerine daima destek vermektedir.

Mims Yapı birçok başarıya imza atarak bugünlere ulaştı.... Devamı

Bizden Haberler

An International FirmJanuary 16, 2017
Modlife ProjectJanuary 16, 2017
Turnkey ProjectsJanuary 16, 2017

Bize Ulaşın

MIMS YAPI
Doğan Güreş Paşa Mh.
Güngören Sk. No:10/A KİLİS

+90 348 813 26 26 (pbx)

+90 532 574 57 38 (gsm)

info@mimsyapi.com

Bizi Takip Edin

Haber bültenimize kaydolun:

JoomShaper